پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

17 آذر 1400 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • شب شعر و خاطره در دهه فجر برگزار می شود

  • رئیس بسیج هنرمندان لرستان از برگزاری شب شعر و خاطره در دهه فجر سالجاری در لرستان خبر داد.
  • بازدید این صفحه : ۲۰۰۷
    تاريخ : 29 دی 1395

شب شعر و خاطره در دهه فجر برگزار می شود

به گزارش سفیر افلاک، فریبرز حاتمی اظهار داشت: در ایام دهه فجر شب شعر و خاطره توسط بسیج هنرمندان استان لرستان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خرم آباد برگزار می شود.
 
وی با بیان اینکه خاطره گویی مرتبط با انقلاب اسلامی نیز در این برنامه گنجانده شده است، عنوان کرد: مبارزین پیش از انقلاب، زندانیان ساواک، کسانی که در سال ۱۳۵۷ و پیروزی انقلاب اسلامی حضور داشته اند و... در این محفل به خاطره گویی می پردازند.
 
رئیس بسیج هنرمندان لرستان ادامه داد: سعی ما بر این است که اختتامیه مرحله استانی جشنواره هنرهای تجسمی را نیز در دهه فجر برگزار کنیم.
 
حاتمی در بخشی دیگر از سخنان خود به نشست سرمربیان حلقه های صالحین بسیج هنرمندان کشور با استان اشاره کرد و یادآور شد: این نشست روز گذشته ۲۸ دی ماه در شهر مشهد آغاز شده و تا یکم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.





حاصل جمع را بنویسید : به اضافه



طراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری