پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

05 مهر 1400 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • معرفی برگزیدگان ششمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر

  • برگزیدگان ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر معرفی شدند. هیأت داوران رشته‌ی‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سرامیک هنری، مجسمه سازی، تصویرسازی، کاریکاتور، پوستر، عکس و فیلم مستند هنرهای تجسمی نفرات اول تا سوم این رشته‌ها را به ترتیب زیر اعلام کردند.........
  • بازدید این صفحه : ۳۰۱۲
    تاريخ : 07 اسفند 1392

معرفی برگزیدگان ششمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر
هیأت داوران رشته‌ی‌های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، سرامیک هنری، مجسمه سازی، تصویرسازی، کاریکاتور، پوستر، عکس و فیلم مستند هنرهای تجسمی نفرات اول تا سوم این رشته‌ها را به ترتیب زیر اعلام کردند:

رشته‌ نقاشی:

رتبه اول: سیده‌فاطمه شاکری (32 ساله) / استان مازندران/تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: مریم عبداللهی (28 ساله) / استان تهران/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: محمود باجلان (43 ساله) / استان البرز/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه نقدی

رشته‌ خوشنویسی (گرایش نستعلیق):

رتبه اول: علی خیری حبیب‌‎آبادی (36 ساله)/ استان اصفهان/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: صفر گالشی(32 ساله) /استان اردبیل/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: سلیمان میری (27 ساله)/ استان لرستان/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ خوشنویسی (گرایش شکسته نستعلیق):

رتبه اول: ذبیح‌الله لولوئی مهر (31 ساله) / استان البرز/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: بهادر پگاه (25 ساله)/ استان قزوین/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: رضا امینی (32 ساله) / استان قزوین/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ خوشنویسی (گرایش نسخ و ثلث):

رتبه اول: مجید داستانی (33 ساله) /استان قم/تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: محمدتقی اسدی (35 ساله)/ استان قم/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: فرهاد شیرخانی (46 ساله) /استان خراسان رضوی/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ نگارگری (گرایش نگارگری):

رتبه اول: حسین حبیبی (39 ساله)/ استان تهران/تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: طیبه نداف (27 ساله)/ استان تهران/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: سمیرا سیدفتاحی (24 ساله) /استان اصفهان/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ نگارگری (گرایش گل و مرغ):

رتبه اول: اکرم ضیایی(32 ساله)/ استان تهران/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: محمدرضا آقامیری(24 ساله) /استان البرز/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: مجید فتاحی(37 ساله) /استان اصفهان/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ نگارگری (گرایش تذهیب):

رتبه اول: بهرام مهربان کردستان (41 ساله) /استان کردستان/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: مریم لبانی مطلق (35 ساله) /استان تهران/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: نسرین آقامیری (32 ساله) /استان البرز/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ سرامیک هنری:

رتبه اول: مجید ضیائی و محمدعلی سجادی/ استان آذربایجان شرقی/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: معصومه رضازاده (32 ساله) / استان آذربایجان‌ شرقی/دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: حجت‌الله عسکری الموتی (29 ساله) /استان آذربایجان شرقی/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ مجسمه‌سازی:

رتبه اول: امیرمهدی انصاری(28 ساله) /استان البرز/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: علی خطایی ایلخچی (33 ساله) / استان اصفهان/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: پژمان علومی (33 ساله) / استان تهران/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ تصویرسازی:

رتبه اول: عاطفه ملکی‌جو (37 ساله) /استان تهران/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: آمنه اربابون (34ساله) /استان تهران/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: والنتین جورجیو (44 ساله) /بلغارستان/ دیپلم افتخار و 1000 دلار جایزه‌ نقدی کشور

رشته‌ کاریکاتور (گرایش کارتون):

رتبه اول: دیوید ولا (47 ساله) /کشور اسپانیا/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و1500 دلار جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: محمود آزادنیا (28 ساله) /استان خراسان رضوی/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: فرزانه وزیری‌تبار (26 ساله) /استان تهران/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ کاریکاتور (گرایش چهره):

رتبه اول: یاسر خان‌ برای (23 ساله) /استان کردستان/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: والتر توسکانو (40 ساله) /کشور پرو/ دیپلم افتخار و 1200 دلارجایزه‌ نقدی

رتبه سوم: عباس محمدی خوزانی (37 ساله) /استان اصفهان/ دیپلم افتخار و مبلغ 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ پوستر:

رتبه اول: داود صفری (23 ساله) /استان گلستان/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه دوم: عطا محمدی (24 ساله) /استان تهران/ دیپلم افتخار و 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: منصور مقدم کوهی (26 ساله) /استان زنجان/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رشته‌ عکاسی:

رتبه اول: فاطمه شفیعی /استان تهران/ تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و 60 میلیون ریال جایزه‌ نقدی (41 ساله)

رتبه دوم: مسعود محمدی (32 ساله) /استان خوزستان/ دیپلم افتخار و مبلغ 50 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

رتبه سوم: آرش صحرانورد (21 ساله) / استان مرکزی/ دیپلم افتخار و 40 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

بخش فیلم:

جایزه‌ بهترین کارگردانی جشنواره «پژمان مظاهری‌پور»؛ کارگردان فیلم «دستگرد یزد شاپوران»، دیپلم افتخار، 30 میلیون ریال جایزه‌ نقدی و نیز 50 میلیون ریال جایزه‌ حمایتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای تولید و ساخت فیلم بعدی با موضوع هنرهای تجسمی به خاطر استفاده هنرمندانه و خلاقانه از عناصر هنرهای تجسمی در فیلم مستند

جایزه‌ ویژه‌ هیأت داوران به «محمدرضا فرطوسی»؛ کارگردان فیلم مستند «چشم‌ها»، دیپلم افتخار و 15 میلیون ریال جایزه‌ نقدی به همراه جایزه‌ حمایتی پنجاه میلیون ریالی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برای تولید و ساخت فیلم بعدی با موضوع "هنرهای تجسمی"

دبیر بخش فیلم مستند جایزه‌ ویژه‌ دبیر شامل دیپلم افتخار و 15 میلیون ریال جایزه‌ نقدی را به نویسنده و کارگردان فیلم مستند «خوابگرد»، «محمدرضا عینی» اهدا کرد.

بهترین پژوهش:

«قاسم سیاسر»؛ پژوهشگر فیلم مستند «میرزا»، جایزه‌ جشنواره شامل دیپلم افتخار و 15 میلیون ریال جایزه‌ نقدی

بهترین تصویربرداری:

«مجید عاشقی»؛ تصویربردار فیلم مستند «تنها یکی درخت‌ام»، جایزه‌ بهترین تصویربرداری جشنواره شامل دیپلم افتخار و 20 میلیون ریال جایزه‌ نقدی
منبع:همشهری انلاین




حاصل جمع را بنویسید : به اضافه



طراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری