پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

06 آبان 1400 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • نمایشگاه «رنگین کمان» در فرهنگسرای اشراق

  • به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ این نمایشگاه با هدف حمایت از هنرمندان منطقه، ارج نهادن به هنر اصیل ایرانی، تشویق و ترغیب هنرمندان نمایشگاه سفال و سرامیک رنگین کمان را برگزار می‌کند.
  • بازدید این صفحه : ۳۰۵۵
    تاريخ : 02 دی 1394

نمایشگاه «رنگین کمان» در فرهنگسرای اشراق
به گزارش رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ این نمایشگاه با هدف حمایت از هنرمندان منطقه، ارج نهادن به هنر اصیل ایرانی، تشویق و ترغیب هنرمندان نمایشگاه سفال و سرامیک رنگین کمان را برگزار می‌کند. 
این نمایشگاه آثاری از هنرمند مهتا قربانی است. وی فارغ التحصیل رشته صنایع دستی است، آثار وی انتزاعی بوده و تاکنون در نمایشگاه‌های متعددی شرکت کرده و رتبه نخست را به خود اختصاص داده است. 
این نمایشگاه از سوم دی ماه به مدت یک هفته از ساعت ۹ تا ۱۹در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. 
علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه می‌توانند به نشانی فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، فرهنگسرای اشراق مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۷۷۳۲۳۷۷۷ تماس بگیرند.
حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری