پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

29 دی 1400 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • کنسرت «شهادت‌نامه عشاق» به بازار موسیقی می‌آید

  • مدیرعامل انجمن موسیقی گفت: کنسرت «شهادت نامه عشاق» بیش از فرا رسیدن محرم‌الحرام وارد بازار موسیقی می‌شود.
  • بازدید این صفحه : ۲۰۱۵
    تاريخ : 07 آبان 1390

  بابک رضایی مدیرعامل انجمن موسیقی در هیجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در غرفه خبرگزاری فارس حضور یافت.
رضایی درباره سرانجام اجرای سمفونی کارون گفت: سمفونی کارون به سفارش شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران و با همکاری انجمن موسیقی مراحل ساخت آن به همت مجید انتظامی به پایان رسیده و این اثر شنبه گذشته تحویل شرکت مزبور شد. 
وی افزود: بنا بود این سمفونی به مناسبت هفته دفاع مقدس از سوی ارکستر سمفونیک اجرای زنده داشته باشد که با توجه به پاره‌ای مشکلات از جمله تراکم زمانی در برنامه‌های تالار وحدت و اصرار ما بر اجرای این اثر در تالار وحدت اجرای آن میسر نشد.

رضایی با اشاره به اجرای سمفونی غدیر گفت: این اثر سال گذشته به سعید شریفیان سفارش داده شد و قرار بود امسال به مناسبت عید غدیر روزهای بیست و سوم و بیست و چهارم آبان ماه اجرا شود اما به دلیل آنکه مذاکراتی برای اجرای سمفونی کارون در روزهای 27 تا 29 آبان ماه با بنیاد رودکی صورت گرفته است در نتیجه تمرین دو رپرتوار در یک زمان محدود و نزدیک به هم برای ارکستر سمفونیک دشوار و ناممکن می‌نمود و البته خبر رسیده سمفونی کارون ممکن است به زمان دیگری موکول شود اما به هر حال تلاش می‌کنیم با مذاکره با آقای میرزمانی به همت ارکستر سمفونیک این دو رپرتوار را در زمان‌های یاد شده اجرا کنیم.

رضایی درباره وقفه در اجرای برنامه‌های موسیقی از سوی انجمن توضیح داد: تغییر و تحولات مدیریتی موسیقی موجب وقفه در اجرای برنامه‌ها می‌شود با این حال امسال ما حدود 14 شب اجرای برنامه با ارکستر سمفونیک داشتیم و از سه برنامه مستقل برای گروه کر برنامه‌ریزی کردیم همچنین 6 کنسرت موسیقی دیگر با گروه‌های جوان موسیقی برگزار شد که این گروه‌‌ها کمتر شناخته شده بودند ولی اجرای بسیار موفقی داشتند.
رضایی از انتشار آلبوم موسیقی صوتی آثار لایو ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهداد روحانی خبرداد و گفت: این اثر سال گذشته اجرا شده بود که آلبوم صوتی آن را امسال منتشر کردیم. همچنین دو آلبوم تصویری از این اجرا نیز در دست انتشار است. 

مدیر عامل انجمن موسیقی در بخش دیگری از سخنانش از تهیه و تدوین کنسرت شهادت نامه عشاق خبرداد و گفت: کنسرت شهادت نامه عشاق سال گذشته به مناسبت اربعین حسینی در تالار وحدت اجرا شد که آلبوم آن را امسال پیش از فرا رسیدن ماه محرم به بازار موسیقی عرضه خواهیم کرد. 
رضایی درباره حمایت از گروه‌های جوان که از جمله وعده‌های مدیرعامل انجمن موسیقی بوده است توضیح داد: در طول این مدت گروه افشارستان برای اولین بار کنسرت خود را برگزار کرد همچنین گروه سازهای بادی تهران که از جمله گروه‌های جوان موسیقی کشور است کنسرت داشتند و سعی کرده‌ایم در اندازه بضاعت خودمان گروه‌های بیشتری را تحت حمایت قرار دهیم. 
انتهای پیام
حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری