پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

11 بهمن 1401 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • فراخوان دومین جایزه عکاسی شید منتشر شد

  • دومین جایزه عکاسی شید به مجموعه عکس‌های مستند اجتماعی اختصاص دارد.
  • بازدید این صفحه : ۲۲۲۱
    تاريخ : 25 آبان 1390

 پیمان هوشمندزاده دبیر دومین دوره جایزه شید با اعلام خبر انتشار فراخوان دومین دوره این جایزه گفت: دومین دوره جایزه مستقل شید همچون سال گذشته پذیرای مجموعه عکسهای مستند اجتماعی عکاسان خواهد بود و سیاست جایزه شید بر این است که این رویداد مستقل، تصویری مستند از جامعه ایرانی را به نمایش بگذارد. بنا بر این سیاست در دومین دوره جایزه عکس شید تنها مجموعه عکسهایی که در داخل ایران عکاسی شده باشند یا به طور مستقیم با زندگی ایران و ایرانیان در خارج از کشور در ارتباط باشند مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.

هوشمندزاده که در نخستین دوره این جایزه نیز به عنوان داور حضور داشت، با اعلام این که امسال ترکیب هیئت داوران این فستیوال متشکل از عکاسان شناخته شده و بین‌المللی است گفت: شهیدالعلم عکاس سرشناس بنگلادشی، کاوه کاظمی، محسن راستانی و حسین فاطمی مجموعه عکسهای دومین دوره جایزه شید را داوری خواهند کرد. همچنین سایت اینترنتی ویژه دومین دوره جایزه شید راه‌اندازی شده است و تمامی فرآیند ثبت‌نام و پذیرش آثار از طریق سایت اینترنتی جشنواره صورت می‌گیرد.

دبیر دومین دوره جایزه شید ضمن اشاره به این که جایزه نقدی این رویداد مستقل بسیار ناچیز است گفت: جایزه شید سالیانه تنها یک برنده دارد و جایزه نقدی فرد برگزیده هم تنها یک سکه بهار آزادی است. چیزی که برای ما مهم است این است که عکاسان به خاطر اعتبار بالای این جایزه و هیئت داوران شناخته شده‌اش در آن شرکت کنند نه به خاطر جایزه نقدی‌اش.

این عکاس و نویسنده شناخته شده کشور همچنین با اشاره به این که جایزه شید تلاشی برای شناسایی استعدادهای جوان عکاسی ایران است افزود: امسال هیئت داوران علاوه بر عکاس برگزیده، 7 عکاس جوان و با استعداد زیر 30 سال را انتخاب خواهند کرد و عکاسان برگزیده این فرصت را خواهند داشت تا یک دوره آموزشی ویژه و تخصصی فتوژورنالیسم را تحت نظارت کاوه کاظمی، فتوژورنالیست شناخته شده ایرانی بگذرانند.

پیمان هوشمندزاده ضمن دعوت از تمامی عکاسان ایران برای حضور در این رویداد هنری مستقل گفت: این جایزه یک جایزه مستقل و خصوصی است که توسط جامعه جوان فتوژورنالیسم ایران اداره می‌شود. حمایت از این جشنواره در حقیقت حمایت از یک حرکت مستقل و تخصصی عکاسی است و من امیدوارم تمامی عکاسانی که در ژانر مستند اجتماعی فعالیت می‌کنند آثارشان را برای حضور در این جایزه ارسال کنند تا در نهایت بتوانیم هرساله از طریق این جایزه تصویر شفاف و مستندی از جامعه ایرانی به نمایش بگذاریم.
فراخوان دومین دوره جایزه شید در سایت ویژه این جشنواره به آدرس www.sheedaward.com منتشر شده است.
انتهای پیام/
حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری