پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

05 مهر 1400 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • سایت تخصصی آثار حسین نیرومند راه‌اندازی شد

  • سایت تخصصی آثار کارتون و طراحی گرافیک «حسین نیرومند» راه‌اندازی شد.
  • بازدید این صفحه : ۲۲۲۶
    تاريخ : 09 آذر 1390

 

 حسین نیرومند هنرمند طراح گرافیک و کاریکاتوریست به تازگی سایت تخصصی خود را راه‌اندازی کرده است.
این سایت به آدرس 
  شامل آثار این هنرمند در زمینه کارتون و طراحی گرافیک است که در بخش ایده‌یابی آن نیز کتاب آموزشی اخیر خود را با عنوان «دستورالعمل‌های فیل آبی برای ایده یابی» معرفی کرده است.
نیرومند درباره هدفش از راه‌اندازی این سایت تخصصی نوشته است: «
 
مدت‌هاست تصمیم داشته‌ام تا حرف‌هایم را در ارتباط با مسائل فرهنگی و هنری روز کشور در سایت یا نشریه‌ای منتشر سازم اما متاسفانه فضای سیاسی کشور به گونه ای‌ست که درج هر مطلبی در هر سایت یا نشریه‌ای لاجرم شما را در معرض دسته‌بندی‌های سیاسی کشور قرار خواهد داد و چون از کثرت این گونه دسته‌بندی‌ها چندان دل خوشی ندارم از این رو بر آن شدم تا دیدگاه‌های خودم را درمورد مسائل پیشگفته در یک سایت شخصی منتشر سازم. از آن جا که معتقدم اگر حرفی برای گفتن باشد، حتما گوشی برای شنیدن هم خواهد بود، ازاین رو بر آن شدم تا آن چه را که فکر می‌کنم باید بگویم در سایت شخصی‌ام بگویم. 
 
از خداوند بزرگ می‌خواهم تا آنچه می‌نویسم یا به تصویر می‌کشم صادقانه، مصلحانه و اثرگذار باشد. چیزی که ارزش خواندن یا دیدن داشته باشد و موجبات رضایتمندی حضرتش واقع گردد و این امر محقق نمی شود مگر عنایت دوستان شاهدم که امیدوارم همراهم باشند.»
 
 
 

حسین نیرومند متولد ۱۳۴۱ در شهر مقدس مشهد و فارغ‌التحصیل کارشناسی طراحی صنعتی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است. 
او فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه کاریکاتور از سال ۱۳۶۴ با هفته نامه زن روز و سپس کیهان هوایی، روزنامه کیهان و چند نشریه دیگر آغاز کرد.
 
او به عنوان سردبیر و مدیر مسئول سابق کیهان کاریکاتور، دبیر دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران دوره اول و سوم، مدیر سابق گروه جوان و طرح و برنامه شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران،
 
سرپرست سابق دفتر طنز، مرکز هنرهای تجسمی و معاونت سینمایی حوزه هنری،عضو هیئت مدیره سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران
 
دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور و مشاور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت داشته است.
 
این هنرمند همچنین در جشنواره‌ها و دوسالانه‌های مختلف هنری به عنوان داور نیز حضور داشته است که داوری چند دوره دوسالانه بین‌المللی کاریکاتور تهران،جشنواره تجسمی فجر،داوری بخش اقلام تبلیغاتی یازدهمین جشنواره فیلم دفاع مقدس از آن جمله است.
 
 
 

حسین نیرومند آثاری را نیز تألیف کرده است که چاپ دو عنوان کتاب کاریکاتور با نام طنز مصور و کلاه به سرهی ابوغریب،  کتاب کمیک استریپ چهار جلدی قصه‌های جنگ و کتاب دستورالعمل‌های فیل آبی برای  ایده‌یابی از آن جمله است.
دریافت لوح تقدیر و نشان طلا از معاونت فرهنگی و تبلیغات جنگ ستاد فرماندهی کل قوا در سال ۱۳۶۹ و دریافت جایزه ویژه یومیوری شیمبون ژاپن در سال ۱۳۶۸ و همچنین دریافت نشان عالی تجسمی کشور در سال ۱۳۸۸ از جمله افتخارات این هنرمند است.
 
انتهای پیام
 

حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری