پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

05 مهر 1400 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • آثار فاخر هنرهای تجسمی یادواره بصیرت خریداری می‌شود

  • آثار فاخر هنرهای تجسمی نخستین یادوراه هنری بصیرت از سوی مرکز هنرهای تجسمی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خریداری می‌شود.
  • بازدید این صفحه : ۲۳۳۸
    تاريخ : 13 آذر 1390

به نقل از ستاد اطلاع رسانی نخستین یادوراه هنری «تجلی بصیرت»، به منظور نشان دادن تجلی حماسه حضور مردمی در حمایت از ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی، معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر  در  ارج نهادن به حضور مردم در صحنه و ایجاد بستر برای انتقال پیام هنرمندان نمایشگاه آثار تجسمی حماسه بصیرت را در رشته های نقاشی، نقاشی دیواری، مجسمه سازی، گرافیک (پوستر)، عکاسی و کاریکاتور در دی ماه سال90  برگزار می‌کند. 
معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت مادی و معنوی از هنرمندانی که آَثار آنها به نمایشگاه نخستین یادوراه هنری «تجلی بصیرت» راه یافته  آثار فاخر را توسط شورای خرید اداره کل هنرهای تجسمی معاونت امور هنری خریداری خواهد کرد.
یادآور می‌شود آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین یادوراه هنری «تجلی بصیرت» 30 آذر سال 90 است.
انتهای پیام

منبع: خبرگزاری فارس
حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری