پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

05 مهر 1400 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • علی اكبر لرنی در قطعه‌ی هنرمندان آرام گرفت

  • لرنی كه به مدت 8 ماه با سرطان روده دست و پنجه نرم می‌كرد، چندی پیش در بیمارستان بقیه‌الله تهران بستری شد و پس از مرخص شدن روز گذشته 3 دی ماه در خانه خود واقع در كرج از دنیا رفت.
  • بازدید این صفحه : ۱۹۷۵
    تاريخ : 08 دی 1390

 بنا بر این گزارش، این هنرمند بدون هیچ مراسم خاكسپاری رسمی در قطعه هنرمندان آرام گرفت. 

لرنی چندی پیش در یكی از گفت‌وگوهایش درباره‌ی آخرین آرزوهایش برای نقاشی قهوه‌خانه‌ای گفته بود: "خواسته‌ها و آرزوهای ما برای انتقال نقاشی قهوه‌خانه‌ای به علاقه‌مندان این هنر مربوط به زمانی بود كه ما هنوز توانایی كار كردن داشتیم نه اكنون. 

ما حدود 40 سال است كه دست به قلم هستیم و كار می‌كنیم و از 25 سال پیش تا همین چند سال گذشته بارها درخواست كردیم كه مكانی را به ما اختصاص دهند تا همان گونه كه ما به روش استاد و شاگردی نقاشی را یاد گرفتیم به همان روش هم آموخته‌هایمان را به نسل جوانی كه عاشق این هنرمند انتقال دهیم ولی این خواسته‌ را بارها تكرار كردیم و فقط خودمان شنیدیم." 

منبع: شبکه خبری هنر
گردآوری: واحد خبر مرکز معرفی و داوری آثار هنرمندان هنرهای تجسمی
حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری