پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

08 فروردين 1402 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • اجرای پایانی نمایش « سه مرثیه هذیان» به علی باباچاهی تقدیم شد

  • نمایش «سه مرثیه هذیان» به کارگردانی روزبه حسینی با تقدیر از محمود استاد محمد و تقدیم اجرا به شاعر برگزیده کشورمان در کارگاه نمایش به اجرای خود پایان داد.
  • بازدید این صفحه : ۱۹۲۳
    تاريخ : 27 آبان 1391

  نمایش «سه مرثیه هذیان» به کارگردانی روزبه حسینی با تقدیر از محمود استاد محمد و تقدیم اجرا به شاعر برگزیده کشورمان در کارگاه نمایش به اجرای خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر ، این اثر نمایشی که از سوم آبان ماه با بازی رویا نونهالی ، ماه گل مهر و پژند سلیمانی در کارگاه نمایش به صحنه رفت ، پنجشنبه 25 آبان در حضور پرتعداد تماشاگران و هنرمندانی چون امیر شهاب رضویان ، شهرام کرمی، صادق ملکی و پیام دهکردی به اجرای خود پایان داد .
روزبه حسینی نویسنده و کارگردان نمایش در پایان اجرای این اثر نمایشی خطاب به تماشاگران گفت: گروه اجرایی نمایش به پاس تلاش های چندین ساله محمود استاد محمد در عرصه نویسندگی و کارگردانی تئاتر تصمیم گرفت که با چاپ نام این استاد گرانقدر در بروشور ، تمامی اجراهای خود را به این هنرمند ارزنده تئاتر تقدیم کند. اما امروز در آخرین روز از اجرای این اثر نمایشی ضمن تقدیر از این هنرمند برگزیده تئاتر ایران ،اجرای خود را به علی باباچاهی شاعر گرانقدر کشورمان تقدیم میکنیم.
شایان ذکر است با پایان گرفتن نمایش «سه مرثیه هذیان » نمایش «تا یک بشمار» به کارگردانی زهرا صبری در کارگاه نمایش به صحنه خواهد رفت.

حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری