پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

05 مهر 1400 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • مشکلی برای پخش "کلاه قرمزی" وجود ندارد

  • مدیر شبکه دو سیما اعلام کرد مشکلی برای پخش "کلاه قرمزی" در نوروز وجود ندارد و این مجموعه در نوروز 92 مهمان خانه‌های گرم مردم خواهد بود.
  • بازدید این صفحه : ۴۴۵
    تاريخ : 14 اسفند 1391

علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو سیما درباره پخش مجموعه "کلاه قرمزی" در ایام نوروز به خبرنگار مهر گفت:‌ دست‌اندرکاران ساخت کار ساخت "کلاه قرمزی" ویژه نوروز 92 را با جدیت ادامه می‌دهند. برخی موارد پیشنهادی آنها هم ارائه شده و مشکلی برای پخش برنامه وجود ندارد. بنابراین این مجموعه به یاد ماندنی در ایام نوروز مهمان خانه‌های گرم مردم خواهد بود.

به گزارش مهر، چندی پیش حمید مدرسی تهیه کننده "کلاه قرمزی" در گفتگویی از کمبود بودجه برای ساخت کار خبر داد و احتمال به پخش رسیدن آن برای ایام نوروز را غیرقطعی دانست.

پس از این علی زارعان مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو در گفتگوی دیگری این موضوع را تکذیب و اعلام کرد هیچ چیز قطعی نشده است و "کلاه قرمزی" در نوروز روی آنتن می‌رود.

این مجموعه محبوب با همکاری ایرج طهماسب و حمید جبلی چند سالی است نه تنها در ایام نوروز بلکه در مناسبت‌های گوناگون روی آنتن می‌رود و با استقبال مردم مواجه شده است.

منبع خبر:خبرگزاری مهر

حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری