پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

18 خرداد 1402 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • کاش مردم باز هم به سینما بروند/ هنوز آجیل نخریده‌ام

  • علی دهکردی از مردم خواست از فیلم‌های اکران نوروزی استقبال کنند و با خرید بلیت جانی دوباره در رگ‌های سینمای ایران جاری کنند.
  • بازدید این صفحه : ۷۱۷
    تاريخ : 27 اسفند 1391

علی دهکردی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این که سرانه مطالعه کتاب به شکل فاجعه‌آمیزی در کشور پایین آمده است، گفت: هرچند ایران پیشینه‌ای طولانی در زمینه ادبیات و فرهنگ و هنر دارد اما مردم کمتر به سمت مطالعه کتاب می‌روند به همین دلیل تنها تقاضا و پیشنهاد نوروزی که برای مردم در طول تعطیلات دارم این است که حتما کتاب بخوانند.

وی با اشاره به اینکه مهم نیست چه کتابی خوانده شود و مهم این است که مردم کتاب بخوانند، ادامه داد: امیدوارم روزی مطالعه واقعی کتاب جزو عناصر مهم و همیشگی زندگی هر فرد ایرانی شود.

دهکردی گفت: خوشبختانه رسانه تلویزیون گلچین خوبی از بهترین فیلم‌ها را برای ایام نوروز انتخاب کرده و مردم می‌توانند از رسانه ملی برای تامین بخشی از خوراک فرهنگی‌شان در تعطیلات استفاده کنند. همچنین امیدوارم با شرایط بد اقتصادی که وجود دارد مردم از فیلم‌هایی که برای ایام نوروز در سینماها اکران می‌شود استقبال کنند.

وی با اشاره به اینکه استقبال از فیلم‌های اکران شده یک حمایت فرهنگی از سوی مردم محسوب می‌شود، توضیح داد: سینمای ایران در حال حاضر نیازمند حمایت از سوی مردم در گیشه است. امیدوارم مردم سینما رفتن را از برنامه‌های خود حذف نکنند.

بازیگر "از کرخه تا راین" معتقد است، مردم باید بخشی از زمان خود را صرف سفر به نقاط مختلف کشور کنند. ایران آنقدر گسترده و بزرگ است که هر چقدر هم زمان برای دیدن و تجربه کردن آن در نظر بگیریم باز هم وقت برای دیدن نقاط بکر ایران کم می آوریم.

دهکردی گفت: آرزو دارم سینمای ایران به جایگاه اصلی خود در جامعه جهانی دست یابد تا بتواند سرآمد سینمای دنیا شود.

وی در پایان درباره خرید آجیل برای عید نوروز که امسال به موضوع روز بدل شده است، توضیح داد: هنوز به بازار برای خرید آجیل نرفتم و نمی‌دانم که برای نوروز امسال پسته را بر سر سفره هفت سین و میز پذیرایی نوروزی بیاوریم یا خیر.

منبع خبر:خبرگزاری مهر

حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری