پایگاه داوری آثار هنر های تجسمی(هنر حرفه ای)

05 مهر 1400 |

سایت داوری هنر های تجسمی با هدف ارائه خدمات هنری به هنرمندان و هنر دوستان و با امکان نمایش و داوری آثار هنرهای تجسمی هنرمندان ایرانی و همچنین فروش آثار هنری هنرمندان بصورت ارسال سفارش برای هنرمند و فروش لوازم هنری مورد نیازهنرمندان و هنرجویان در دست راه اندازی می باشد.

دسته بندی


  • قدردانی وزارت بهداشت از "کلاه قرمزی"

  • محمد حسین تقدیسی در نامه‌ای از شبکه دو و عوامل برنامه‌ساز برنامه نوروزی "کلاه قرمزی 92" برای دارا بودن مفاهیم بهداشتی سپاسگزاری کرد.
  • بازدید این صفحه : ۶۹۷
    تاريخ : 20 فروردين 1392

به گزارش خبرگزاری مهر، مشاور معاون بهداشت و سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت با اشاره به ظرافت هنرمندانه پیام های بهداشتی این برنامه نوروزی گفت: از دست اندرکاران مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی 92 که با هنرمندی پیام‌های سلامتی مانند مسواک زدن، خوردن میوه و سبزی، داشتن تحرک بدنی و موارد دیگر را به مخاطبان خود انتقال دادند، قدردانی می‌کنم.

وی در این نامه بر اهمیت سلامت کودکان و نوجوانان تاکید کرده و علاقه این دفتر را برای همکاری با دست‌اندرکاران برنامه کلاه قرمزی برای تولید برنامه‌های تلویزیونی جدید با محتواهای سلامت‌محور اعلام کرده است.

تقدیسی ابراز امیدواری کرد با اهتمام هنرمندانه به مسئله مهم پیشگیری و ترویج شیوه زندگی سالم و همکاری فی مابین این وزارتخانه و تلویزیون شاهد ارتقا سلامت در جامعه باشیم

منبع خبر:خبرگزاری مهر

حاصل جمع را بنویسید : به اضافهطراحی اجرا توسط  شرکت راوک نگار پارس

سبد خرید


لطفا چند لحظه صبر كنيد ...

لطفا چند لحظه صبر كنيد ...
اين کالا به سبد خريد شما اضافه شد
اين کالا را قبلا به سبد خريد خود اضافه کرده ايد
کالای مورد نظر از سبد خريد شما حذف شد
{ STORE_ERROR }
حذف شود؟
  • کد رهگیری